Prodloužené unisex tričko Skin Fit se širokým výstřihem
Kód: SFM254Detailní popis produktu
Jednoduchý žerzej
Odtrhávací štítek
Klasické unisex tričko
Výstřih s nezačištěnými lemy
Zpevňovací páska za krkem z jednoduchého žerzeje
Vyhrnuté rukávy drží díky upevnění na lemu
Zaoblený lem s dvojitým prošitím
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | kulatý spodní lem, ohrnuté rukávy |
| Barevnost: | Bílá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | lodička |
| Složení: | 60 % bavlna, 40 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Vegan |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, prodloužená délka |
| Váha: | 0,141 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
