Prodloužené raglánové pánské triko Urban Classics se 3/4 rukávy
Kód: TB1230Detailní popis produktu
Potřebujete stylový kousek, který z obyčejného outfitu vytvoří neobyčejnou kombinaci? Pak se vám jistě zalíbí toto prodloužené raglánové pánské tričko značky Urban Classics se ¾ rukávy.
MATERIÁL
Pánské triko je rozdělené na dvě části. Prostřední část je vyrobená ze směsi 60 % bavlny a 40 % polyesteru, o gramáži 140 g/m2. Triko je příjemné, pohodlné a drží tvar. Rukávy a náprsní kapsa jsou vyrobené ze 100 % bavlny, o gramáži 140 g/m2.
STŘIH
Pánské triko je delšího střihu pod pas. Spodní část je zakončena do tvaru oblouku, který opticky ubere pár kilo. Zdobí ho široké lemování. Rukávy jsou ¾ střihu, který dodává triku kapku stylu navíc. Nesmíme zapomenout na náprsní kapsu, která je třešničkou na dortu celého designu.
VLASTNOSTI
Skvěle lichotí postavě díky použití dvou kontrastních barev. Vybírat můžete z kombinace černo-bílé nebo šedo-červené. Triko můžete prát na 40°.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | kulatý spodní lem, postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | prodloužená délka |
| Váha: | 0,149 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
