Prodloužené proužkované bavlněné triko Urban Classics
Kód: TB2115Detailní popis produktu
V každém šatníku by mělo být triko, které má kvalitní složení a originální design. Pokud váš šatník takový kousek postrádá, doporučujeme vám toto prodloužené bavlněné triko značky Urban Classics.
MATERIÁL
Triko je vyrobené z velmi kvalitní 100 % bavlny, o gramáži 160 g/m2. Triko skvěle drží tvar, je pohodlné a vypadá stále jako nové i po několika vypráních.
STŘIH
Triko je delšího střihu. Spodní část trika je zakončena do oblouku, což velmi lichotí postavě, kterou opticky zeštíhlí. Střih trika si velmi rozumí s vodorovnými proužky, které najdete na celém triku. Triko je s krátkým rukávem. Límeček je v kontrastní modré, díky které je více výrazný.
VLASTNOSTI
Pánské triko je dostupné ve velikostech S – XXL v odstínu bílé s proužky v námořnicky modré barvě. Triko lze prát na 40 – 60°.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
| VELIKOST | S | M | L | XL | 2XL |
| Rozměr přes hrudník v cm | 48,5 | 51,5 | 54,5 | 57,5 | 60,5 |
| Délka trička v cm | 73 | 75 | 77 | 79 | 81 |
| Šířka v ramenách v cm | 43,5 | 45 | 45,4 | 47,8 | 49,2 |
| Délka rukávu v cm | 21,5 | 22,5 | 23,5 | 24,5 | 25,5 |
Výrobce udává odchylku +/- 1 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | kulatý spodní lem, postranní švy |
| Barvy: | proužkované |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | delší zadní díl, prodloužená délka |
| Váha: | 0,149 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
