Prodloužené bavlněné triko Urban Classics s koženkovými prvky
Kód: TB827Detailní popis produktu
Stylových pánských triček není nikdy dost. Jako další do sbírky vám doporučujeme toto prodloužené bavlněné triko značky Urban Classics s koženkovými prvky, které je velmi pohodlné.
MATERIÁL
Pánské triko je vyrobené z kvalitní bavlny a směsi 45 % polyuretanu a 55 % viskózy, o gramáži 190 g/m2. Na triku najdete také prvky v kožence, která je praktická a designově velmi zajímavá. Triko se příjemně nosí a je lehké.
STŘIH
Toto triko je prodlouženého střihu. Spodní část je zakončena do výrazného oblouku, který triko ještě více opticky prodlužuje. U tohoto kousku najdete krátký rukáv, jehož lem je zdoben originální koženkou. Tu najdete také u náprsní kapsy, která je třešničkou na dortu celého designu pánského trika.
VLASTNOSTI
Pánské prodloužené triko můžete vybírat z těchto barev: světle šedé, tmavě šedé, černé a bílé. U světlejších odstínů tvoří náprsní kapsa skvělý kontrast barev. Triko lze prát v pračce na 40°.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
| VELIKOST | S | M | L | XL |
| Rozměr přes hrudník v cm | 52 | 54 | 56 | 58 |
| Délka trička v cm | 83 | 85 | 87 | 89 |
| Délka rukávu v cm | 20,5 | 21 | 21,5 | 22 |
Výrobce udává odchylku +/- 1 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | šedá |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 190 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Složení - šedý melír: | 55 % polyuretan, 45 % viskóza |
| Střih: | prodloužená délka |
| Váha: | 0,149 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
