Přiléhavé pánské triko z česané bavlny s kontrastní kapsičkou 145 g/m
Kód: 3021Detailní popis produktu
Barevně odlišená náprsní kapsa
Přiléhavý střih na bicepsech
Přiléhavý střih
Boční švy
Počesaná bavlna tkaná do kruhu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, kapsa náprsní |
| Barevnost: | modrá, šedá, černá |
| Barvy: | kombinace barev, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 145 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Složení - melír: | 52 % bavlna, 48 % polyester |
| Složení - šedý melír: | 90 % bavlna, 10 % polyester |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,141 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Guatemala |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
