Přiléhavé bavlněné slim-fit tričko Russell
Kód: R-155M-0Detailní popis produktu
I když větu „Nemám co na sebe“ od muže prakticky nikdy neuslyšíte, nákupu nového oblečení se páni tvorstva tu a tam nevyhnou. A tak tu pro ně máme jedno super pohodlné tričko z velmi příjemného materiálu. Slušivý komfort si mohou užívat hned v sedmnácti různých barevných provedeních. Vybere si opravdu každý!
STŘIH
Pánské tričko s krátkými vsazenými (set-in) rukávy v užším (slim fit) střihu. Boční švy jistě nikomu chybět nebudou. Tenhle model bude slušet zejména mužům sportovní postavy. Nechá vyniknout vypracované, atletické figuře a přitom dopřává dostatečnou volnost pohybu. Zpevněné švy kolem průkrčníku zajistí tvarovou stálost.
MATERIÁL
Všechny barevné varianty ze 100% bavlny, pouze provedení Light Oxford má 7% příměs viskózy. Jde o příjemnou, dutou pleteninu v gramáží 145 g/m2, která slibuje dostatečnou odolnost, ale současně splývavost a prodyšnost.
VLASTNOSTI
Materiál je vhodný pro další dekorování. Prostor se samozřejmě nabízí i pro firemní potisk.
Tato textilie splňuje vysoké etické standardy v souladu s celosvětově zodpovědnou akreditovanou výrobou (WRAP).
Po vyprání můžete tričko sušit v sušičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, Hnědá, Oranžová, červená, Magenta, Fialová, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, zelená světlá, zelená lahvová, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,115 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
