Pohodlná pánská klokanka Roly s kapucí
Kód: RY1087Detailní popis produktu
Podšívka z česané příze
Mikina s kapucí a kapsou klokankou
Stahovací šňůra a kovová očka
Žebrovaný úplet 1x1 s elastanovými manžetami a lemem
Odtrhávací štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, Oranžová, červená, Vínová, červená tmavá, Magenta, Fialová, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, zelená lahvová, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 50% bavlna, 50% polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - šedý melír: | bavlna + polyester + viskóza |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Složení - šedý melír: | 55 % bavlna, 40 % polyester, 5 % viskóza |
| Střih: | klokaní kapsa, volný střih a oversize |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,53 |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
