Pletený svetr Urban Classics s jemně broušenou vnitřní stranou
Kód: TB1789Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 70 % bavlna, 30 % polyester |
| Gramáž: | nad 320 g/m (vysoká) |
| Hodnota gramáže: | 340 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | přes hlavu, svetr |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,469 |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | svetry |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
