Pletená fleecová proužkovaná dámská bunda se stojáčkem
Kód: S5190Detailní popis produktu
Teplá, pružná a odolná tkanina s propracovaným pleteným vzhledem
Běžný střih
Česaná vnitřní úprava
Flís s úpravou proti žmolkování
Pletený povrch
Zip s kovovým stahovákem (bez niklu)
Dekorativní ploché švy
Stojáček
Dvě boční kapsy na zip
Elastická úprava na lemu a rukávech
Zpevňovací páska za krkem
Boční švy s předními panely
Malý štítek s označením velikosti v límci
Štítek péče o produkt v postranním švu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, šedá |
| Barvy: | proužkované |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH, Vegan |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ bundy: | fleecová |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce, se stojáčkem |
| Typ postavy: | štíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,41 |
| Zapínání: | na zip |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | bundy |
| Pro koho: | ženy |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
