Plátěný sáček na dárkové předměty (3 velikosti)
Kód: BD832Detailní popis produktu
Svůj kladný vztah k přírodě a životnímu prostředí můžete vyjádřit nákupem textilních sáčků. V každé domácnosti jich využijete hned několik v mnoha různých velikostech. A svoje uplatnění najdou také při rodinných či firemních oslavách.
ROZMĚRY
S (35 x 50 cm), M (50 x 70 cm), L (75 x 90 cm)
VLASTNOSTI
Látkový sáček obdélníkového tvaru s uzavíráním na dvojitou zdrhovací šňůrku, díky níž můžete sáčky klidně i zavěsit.
VYUŽITÍ
V kuchyni na bylinky, zeleninu, pečivo i ovoce. Hodí se na uložení obuvi, jako obal na sezónní oblečení atd.
Pro firemní účely - bavlněné sáčky jsou ideální na malé pozornosti pro návštěvníky předváděcích akcí společností, které chtějí podtrhnout svůj vztah k přírodě.
Bavlnu lze dekorovat celou řadu způsobů. Můžete na ni malovat i kreslit, použít gelová razítka, sprejové barvy či foukací fixy. Prostor se samozřejmě nabízí i pro firemní potisk či výšivku.
MATERIÁL
100% bavlněné plátno v gramáži 220 g/m2. - pevná, stálobarevná a odolná textilie.
Dodáváme bez dekorace/obsahu.
TIP NA DÁREK
Světlé varianty můžete zdobit nejrůznějšími způsoby. Jestli si v dekorování moc nevěříte, sáhněte po osvědčených šablonách a vyzkoušejte třeba foukací fixy. Velký úsměv na tváři svých blízkých zvládnete vykouzlit i malým dárkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barevnost: | Bílá, Béžová, Žlutá, Oranžová, červená, červená tmavá, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Hodnota gramáže: | 220 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Materiál - specifikace: | plátno Canvas |
| Potisk: | transferový tisk, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Typ batohu: | vaky a sáčky |
| Váha: | 0,187 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | stahovací |
| Země původu: | Slovinsko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | tašky |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Rozměry: | S (35 x 50 cm), M (50 x 70 cm), L (75 x 90 cm) |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
