Piké polokošile ve vysoké gramáži 230 g/m s bočními rozparky
Kód: PU422Detailní popis produktu
100% předsmrštěná česaná bavlna
1x1 žebrovaný pletený límec a manžety
3tlačítkový kbelík vyztužený tavnou vložkou
Odpovídající barevná tlačítka
Páska za krkem
Boční švy
Boční průduchy
B&C Collection je členem nadace Fair Wear Foundation
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 99 % bavlna, 1 % viskóza |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | saténová etiketa |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 230 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | piké |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,27 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
