Performance® Core T-Shirt
Kód: 46000Detailní popis produktu
Sportovní střih s bočním švem
S odvodem vlhkosti
Jednoduché prošití, 2cm límec
Odtrhávací štítek
Dvojitě prošívané lemy na rukávech a spodní lemy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 159 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Váha: | 0,16 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Salvador |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
