Pánský svetr Urban Classics se širokým kulatým výstřihem
Kód: TB1425Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | Khaki |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % polyakryl |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | akryl |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | bez kapes, klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | přes hlavu, svetr |
| Typ postavy: | vysoká postava, plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,14 |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | bundy |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
