Pánské vertikálně batikované tričko Dyenomite
Kód: 700FUDetailní popis produktu
Muži a batika? Ano, přesně tak. A nejde o nic výrazně bohémského. Spíš o nápaditý vzor, který výborně podtrhne váš styl a smysl pro jedinečnost. V tomhle tričku ustojíte i ten nejnáročnější den a udržíte si potřebný nadhled.
STŘIH
Pánské tričko volnějšího (regular-fit) střihu s krátkými vsazenými (set-in) rukávy. Tvarovou stálost modelu zajistí dvojité prošití na spodním lemu a průkrčníku. Batikovaný vzor po straně poutá pozornost a celkovému outfitu dodá na zajímavosti. Jde o ručně vyrobenou batiku, takže je každý motiv originál.
MATERIÁL
Nabízíme tři barevná provedení, všechna ze 100% předsrážené bavlny v gramáži 180 g/m2.
VLASTNOSTI
Můžete se těšit na měkký, příjemný materiál, který potěší svou vzdušností a lehkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, předsráženo |
| Barevnost: | červená, modrá, Modrá tmavá, černá |
| Barvy: | se vzorem |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,143 |
| Země původu: | Honduras |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
