Pánské tričko z organické bavlny Promodoro 180 g/m
Kód: 3011Detailní popis produktu
| zúžené | 100% bavlna | velikosti až do 5XL | prát na 40° |
Pánské tričko klasického střihu vám dokáže pravý komfort přírodních materiálů. 100% bavlna – jednoduchý žerzej vytváří přímo na těle přímo plyšově hebký efekt. Hodí se prakticky ke všem volnočasovým ale i pracovním příležitostem, kde si můžete dovolit stylovou volnou eleganci.
Střih
Lehce užší, ale stále rovný střih s kruhovým lemem okolo krku perfektně sedí a dodává styl, aniž by jej nepohodlně obepínalo. Mírné zúžení v oblasti trupu a rukávů pouze usnadňuje pohyb a dodává dynamický dojem. Triko je přiměřeně dlouhé, tak aby rukávy zakrývaly ¼ ruky a dalo se nosit v i na sportovním či běžném oblečení.
Vlastnosti
Přestože triko není funkční, certifikovaná bavlna a s tím související vysoká gramáž 180 g/m zajišťuje, že se triko při nošení velmi dobře přizpůsobuje a nezanechává v sobě pachy ani při praní do 40°C. Je nenáročné na údržbu. Vysoká gramáž usnadňuje žehlení a můžete jej dát i do sušičky. Tričko je vhodné k potisku i výšivce.
Alternativa
Alternativou, pokud se díváme jako na hlavní znak tohoto produktu to, že je vyroben z organické bavlny, je lehčí, avšak stabilní a pevné tričko James výrobce Stedman. Výrobce Fruit of the Loom má v nabídce také jednu organickou variantu, a to přírodní provedení pánského trička Valueweight T.
Dostupnost
Tričko je dostupné také v nadměrných velkostech až do 5XL s pestrým výběrem barev. K prodeji od jednoho kusu.
| XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL | 5XL | |
| Rozměr přes hrudník v cm | 41 | 44 | 47 | 50 | 53 | 56 | 59 | 65 | 76 |
| Délka trička v cm | 64 | 66 | 68 | 70 | 72 | 74 | 76 | 82 | 89 |
| Délka rukávu v cm | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 26 | 28 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | česaná bavlna |
| Barevnost: | Bílá, červená, Magenta, Fialová, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, zelená tmavá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, REACH |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,131 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
