Pánské tričko Urban v prodloužené délce
Kód: 3006Detailní popis produktu
Česaná kruhově dopřádaná bavlna Airlume
Postranní švy
Maloobchodní střih
Prodloužené tělo
Lehce zaoblený spodní lem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Khaki, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100% bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 142 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | prodloužená délka |
| Váha: | 0,157 |
| Země původu: | Guatemala |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Složení - šedá: | 52% bavlna, 48% polyester) |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
