Pánské tričko Rainbow s kontrastními lemy na rukávech
Kód: L03108Detailní popis produktu
Žerzej 155
100% poločesaná kruhově dopřádaná bavlna
1x1 žebrovaný kulatý výstřih
Bez postranních švů
Krátké rukávy
1x1 žebrované manžety s kontrastními pruhy
Zpevňovací páska za krkem
Přiléhavý střih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | dutá pletenina, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | Bílá, modrá, černá |
| Barvy: | kombinace barev, proužkované |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100% bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | pracovní oblečení, základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 155 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,15 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
