Pánské strečové tričko Balfour z organické bavlny s příměsí elastanu 200 g/m
Kód: EL38024Detailní popis produktu
Látkový lem na límci
Kulatý výstřih
Stretch textilie
Dvojitý šev na límci a lemu
Saténový ramenní popruh
Hlavní štítek natištěný přímo na tkanině pro větší pohodlí
Jednoduchý žerzej
Kruhově dopřádaná bavlna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, REACH, WRAP |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | streč, žerzej |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,2 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
