Pánské pevné bavlněné triko Gildan Premium Cotton
Kód: G4100Detailní popis produktu
Většina mužů se o módní hity nezajímá. Na přehlídku by dobrovolně šli, jen kdyby se jednalo o dámské spodní prádlo Victoria´s Secret, a od svého oblečení čekají funkčnost plus pohodlí. Pokud patříte mezi ně, stačí pár kliknutí a budete mít zásobu kvalitních triček na několik sezón.
STŘIH
Pánské tričko bez potisku s krátkými vsazenými (set-in) rukávy v užším rovném střihu. Tvarovou stálost modelu zajistí dvojité prošití na spodním lemu a rukávech. K pohodovému nošení přispívají i zpevněné švy na ramenou a průkrčníku. Kulatý výstřih lemuje vsazený 2,2 cm široký žebrovaný úplet. Díky němu tričko pohodlně obléknete a kolem krku se vám nevytahá ani po delším nošení.
MATERIÁL
Tričko nabízíme v jednadvaceti barevných variantách ze 100% bavlny, pouze provedení Sport Grey má 10% příměs polyesteru. Gramáž bílé barvy odpovídá 180 g/m2, u ostatních odstínů 185 g/m2 , což jsou hodnoty slibující dostatečnou pevnost, ale současně splývavost a prodyšnost.
VLASTNOSTI
Tričko je možné po vyprání sušit v sušičce. Materiál je vhodný pro další dekorování. Můžete na něj malovat i kreslit, použít gelová razítka, sprejové barvy, batiku či foukací fixy. Prostor se samozřejmě nabízí i pro firemní potisk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, předsráženo |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, zlatá, Hnědá, Oranžová, červená, Magenta, Fialová, růžová, růžová tmavá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, Khaki, Zelená, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, WRAP |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 185 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,148 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
