Pánské lehké tílko Anvil bez bočních švů 150 g/m
Kód: 986Detailní popis produktu
Do fitka, na hřiště nebo prostě jenom na pláž…v tílku můžete v rámci svých volnočasových aktivit vyrazit prakticky kamkoliv. Pokud vám to tedy dovolí počasí. Zatímco větru a dešti neporučíte, o vybavení svého šatníku se postarat můžete.
STŘIH
Nátělník volnějšího rovného střihu, který nabízí komfort a současně dává vyniknout atletickým liniím postavy. Kulatý výstřih i průramky jsou lemovány stejným materiálem – u některých barevných provedení v kontrastní barvě. Dvojité švy spodního lemu se postarají, aby vám model dobře seděl. Ke komfortu při nošení přispívá i fakt, že tílko nemá boční švy.
MATERIÁL
Nabízíme osm barevných provedení, většinu ze 100% předsrážené, kruhově dopřádané bavlny, pouze Heather Grey má 10% podíl polyesteru; Heather Blue, Heather Green a Heather Purple: 60 % polyester a 40 % bavlna. U všech odstínů se můžete těšit na gramáž 150 g/m2. Jedná se o příjemný, splývavý materiál, vhodný pro běžné nošení i na sport.
VLASTNOSTI
Tílko je opatřeno odtrhávací nášivkou a oddělitelnou visačkou, což při rebrandingu určitě oceníte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,115 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Honduras |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | tílka |
| Pro koho: | muži |
| Ramínka: | široká ramínka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
