Pánské lehké plavky šortky Urban Classics
Kód: TB3560Detailní popis produktu
Tenhle kousek není šitý horkou jehlou, ale rozhodně je šitý do horkého počasí! Rychleschnoucí plavecké šortky s podšívkou a praktickými bočními kapsami si vás získají po prvním odplavaném tempu. Jednak svou lehkostí a kvalitním provedením, jednak pohodlným střihem, který vašemu tělu poskytne dostatek prostoru pro pohyb.
Plavky se vašim bokům přizpůsobí díky elastickému pasu – stačí je jen natáhnout a můžete se vrhnout po hlavě do vody.
Nohavice zdobí vystouplé černobílé logo Urban Classics.
Plavky ve velikostech S–XXL pořídíte v univerzální černé barvě, na cestu na pláž je proto můžete nakombinovat i s pestrobarevným tričkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | šňůrka v pase |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % polyester |
| Gramáž: | méně než 130 g/m (velmi nízká) |
| Hodnota gramáže: | 115 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Spodní lem: | otevřený lem |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Váha: | 0,211 |
| Druh zboží: | plavky |
| Pro koho: | muži |
| Typ prádla: | plavky |
| Délka nohavic: | krátké nohavice |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
