Pánské lehké melírové směsové tričko s postranními švy
Kód: 01182Detailní popis produktu
65% polyester / 35% polo-česaná bavlna
Krátké rukávy
Řezané a šité
Vhodné pro sublimaci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | červená, Vínová, červená tmavá, modrá, Modrá tmavá, Zelená, šedá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,139 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
