Pánské klasické slipy, trojbalení, 100% bavlna
Kód: 67-012-6Detailní popis produktu
| sušička | 100% bavlna |
Spodní prádlo muže zajímavým způsobem kategorizuje. Kdo by neznal týmy slipařů a trenkařů! Těm prvně jmenovaným nabízíme naprostou klasiku a pohodlí při každodenním nošení. Spokojenost zaručena - až obléknete tyhle slipy, určitě vás nikdo mezi trenkaře nenaláká.
STŘIH
Slipy klasického strohého stylu, který maximálně respektuje vaše nároky na komfort. Přední část je zdvojená, v pase všitá plochá guma krytá z obou stran látkou.
VLASTNOSTI
Slipy nabízíme v balení pro třech kusech ve čtyřech barevných kombinacích, všechny ze 100% bavlny, bílá barva v gramáži 145 g/m2, ostatní odstíny 150 g/m2.
Materiál
Materiál je měkký a velmi příjemný. Vpředu uprostřed najdete tkaný štítek se značkou. Na vnitřní straně jsou informace o údržbě, materiálu a velikosti tepelně zataveny s ohledem vaše pohodlí. Po vyprání můžete toto spodní prádlo sušit v sušičce.
| S | M | L | XL | XXL | |
| Obvod v pase v cm | 74 | 82 | 90 | 98 | 106 |
| Výška v cm | 13 | 14 | 15 | 16,5 | 18 |
výška měří prostřední šev, od horního lemu k nejnižšímu bodu
tolerance +/- 1,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barvy: | jednobarevné, proužkované |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,196 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 145 g/m |
| Druh zboží: | spodní prádlo |
| Pro koho: | muži |
| Typ prádla: | slipy |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
