Pánské delší triko Urban Classics s bočním šněrováním
Kód: TB1777Detailní popis produktu
Hledáte pohodlné pánské triko v ležerním stylu se zajímavými detaily? Pak je vaše hledání u konce. Toto pánské delší triko značky Urban Classics s bočním šněrováním je hotový poklad.
MATERIÁL
Pánské triko je vyrobené z kvalitní 100 % bavlny, o gramáži 200 g/m2. Bavlna je příjemná na každodenní nošení a perfektně drží tvar.
STŘIH
Triko je delšího střihu. Přední část je rovně střižená, zadní část je delší a má kulatý střih. Tento stylový kousek má krátký rukáv, s krásně výraznými rameny. Zajímavým prvkem je šněrování, které je po bocích trika.
VLASTNOSTI
Ležérní pánské triko je dostupné ve třech barevných provedeních – černé, olivové a pískové. Dostupné jsou velikosti S – XXL. Lze prát v pračce na 40°.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
| VELIKOST | S | M | L | XL | XXL |
| Rozměr přes hrudník v cm | 51 | 54 | 57 | 60 | 63 |
| Délka trička v cm | 72 | 74 | 74 | 78 | 80 |
| Šířka v ramenách v cm | 45 | 47 | 48,4 | 49,5 | 51,2 |
| Délka rukávu v cm | 19,5 | 20,5 | 21,5 | 22,5 | 23,5 |
Výrobce udává odchylku +/- 1 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Béžová, Khaki, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | delší zadní díl, prodloužená délka, volný střih a oversize |
| Váha: | 0,149 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
