Pánské baseballové tričko s krátkými rukávy Superstar Mantis
Kód: M178Detailní popis produktu
Zatímco ženy rozlišují tisíce barevných odstínů a pohrávají si s termíny jako broskvová a lila, muži rozdělují barvy na tmavé a světlé. Při výběru oblečení tak dají obvykle přednost tlumeným, jednoduchým kombinacím. Tenhle model proto jejich naturelu výborně sedí.
STŘIH
Tričko s krátkými raglánovými rukávy klasického rovného střihu, který má dost taktu, aby skryl případné nedostatky vaší postavy. Kulatý průkrčník lemuje páska ve stejné barvě, v jaké jsou vyhotoveny rukávy. Spodní okraj trička je rovný, zadní díl prodloužený, přičemž nechybí boční rozparky.
MATERIÁL
Trička nabízíme ve třech barevných provedeních, vždy jde o kombinaci dvou barev.
Použitým materiálem je 100% bavlna s broskvovou povrchovou úpravou v gramáži 150 g/m2, na omak příjemně měkká, lehká a splývavá.
VLASTNOSTI
Jedná se o textilii s certifikátem OCS (Organic Content Standard) a OEKO-TEX® Standard 100. Tričko je opatřené štítkem, který lze snadno odtrhnout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, REACH, Vegan, Organická přechodná bavlna |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | delší zadní díl |
| Váha: | 0,157 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
