Pánská mikrofleecová mikina Nova s dlouhým zipem
Kód: 00586Detailní popis produktu
Zkrácený střih
Úprava proti žmolkům
Podšívka kapes ze 100 % síťovaného polyesteru
Přední zapínání na zip + 2 postranní kapsy na zip
Průramky s plochými stehy a princesový střih
Manžety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, reflexní, šedá, černá |
| Barvy: | kombinace barev, neonové |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | saténová etiketa |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Využití: | outdoor |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | léto |
| Potisk: | výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, na tělo (slim fit), postranní kapsy |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,443 |
| Zapínání: | na zip |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
