Pánská lehká baseballová mikina Raglan s klokánkou
Kód: IND40RPDetailní popis produktu
Většina mužů ve svém šatníku vítá pohodlnou kombinaci sportovního a městského stylu. Jestli i vy dáváte přednost jednoduchým, ležérním kouskům oblečení, pak určitě tuhle slušivou mikinu unosíte. K džínům bude vážně skvělá!
STŘIH
Pánská mikina bez potisku užšího střihu s dlouhými raglánovými rukávy. Lemem kapuce obšívané žerzejem vede plochá šňůrka v barvě rukávů. Otvory pro šňůrku v niklovém provedení. Přední díl zdobí prostorná klokaní kapsa. Šíjový vaz zajistí, že nebude škrtit ani muže s větším obvodem krku. Mikina dobře sedí díky pružným žebrovaným nápletům na rukávech a dolním lemu. Žebrovaný lem najdete i na průkrčníku. Tyto prvky spolu s dvojitým prošitím řetízkovým stehem přispívají k pohodlnému nošení a tvarové stálosti.
MATERIÁL
Model nabízíme v jedenácti barevných kombinacích. Jde o směs 55 % bavlny a 45 % polyesteru. Za měkkost, pevnost, lehkost a současně i odolnost materiálu vděčíte gramáži 230 g/m2. Těšit se můžete na velice příjemný fleece.
VLASTNOSTI
Upozornění - velikosti odpovídají americkému číslování, jsou tedy větší, věnujte pozornost mírám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, zpevnění za krkem |
| Barvy: | kombinace barev |
| Složení: | 55 % bavlna, 45 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 230 g/m |
| Hřejivost: | nehřeje |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,418 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ne |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
