Pánská košile z polybavlny lehce zúžená kolem pasu
Kód: R-925M-0Detailní popis produktu
- 115 g/m² (110 g/m²)
- 65% polyester,35% bavlna popelín
- Módní vyztužený límec
- Dvojitý šev na rukávech
- Zaoblený lem
- Vypasovaný střih
- Knoflíky v tonu
- Snadné ošetřování
- Nahradní knoflíky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, profesní oblečení |
| Barevnost: | Bílá, Hnědá, červená, modrá, Modrá tmavá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Využití: | pracovní oblečení |
| Hodnota gramáže: | 105 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | popelín |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,338 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 110 g/m |
| Styl: | pracovní, společenské |
| Druh zboží: | košile |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
