Oboustranná keprová zástěra Urban X-Style s koženými popruhy
Kód: KY115Detailní popis produktu
Keprová vazba, 273 g / m²
Stálobarevné
Zástěru lze používat oboustranně díky odnímatelným popruhům
Různé barvy na každé straně zástěry (2v1)
Funkční překřížené popruhy pro odlehčení oblasti krku
Snadné vyjmutí a upevnění všech popruhů pomocí karabin
Nastavitelná délka pomocí přezek
Pásek na odstranění a úpravu šířky
Kožené pásky
Praktické kapsy na obou stranách zástěry
Praní při 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | s kovovými detaily |
| Barevnost: | růžová, růžová světlá, modrá, Modrá tmavá |
| Barvy: | jednobarevné, kombinace barev |
| Typ zástěry: | krátká zástěra, zástěra s laclem |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, WRAP |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 273 g/m |
| Materiál: | bavlna + kůže |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Váha: | 0,574 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Pákistán |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | zástěry |
| Kapsy: | 4 kapsy, 3 kapsy |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Velikost zástěry: | 80 x 68 cm |
| Délka zástěry: | 80 cm |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Šířka zástěry: | 68 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
