Náhradní pásky pro zástěru Barista
Kód: PW119Detailní popis produktu
Další možnosti popruhů pro zástěru s překřížením na zádech PW129 „Barista“
Dva popruhy zástěry
Se zapínáním na sponu, kterou lze připevnit k hlavní části zástěry
Rozměry 170 cm x 3 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barevnost: | Hnědá, modrá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Typ zástěry: | příslušenství |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, WRAP |
| Etiketa: | bez etikety |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Váha: | 0,104 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | zástěry |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Složení koženka: | 100 % polyester |
| Velikost zástěry: | 170 x 3 cm |
| Délka zástěry: | 170 cm |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Složení - denim: | 70 % bavlna, 30 % polyester |
| Šířka zástěry: | 3 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
