Módní pánské tričko s dlouhým rukávem Mantis 150 g/m
Kód: M86Detailní popis produktu
100% česaná, kruhově dopřádaná bavlna
Ultra jemná tkanina
Dlouhý rukáv s 1x1 žebrovanou manžetou
Plochý steh X vpředu na krku
Zpevňovací páska za krkem pro zachování tvaru
Odtrhávací štítek s velikostí
Dvojitě prošitý lem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, REACH, Vegan |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | dlouhý volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Složení - šedý melír: | 90% bavlna, 10% viskóza |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,188 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
