Módní pánská strečová polokošile Tee Jays s dlouhým rukávem
Kód: TJ1412Detailní popis produktu
Rozepínatelný límec ze stejného materiálu
Projmutý střih
Módní léga
Dvojité předsražení
Delší zadní díl s bočními rozparky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, předsráženo |
| Barevnost: | Bílá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, černá |
| Složení: | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Organická bavlna |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 220 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Délka rukávu: | dlouhý upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | streč |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,252 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | polokošile |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
