Módńí bavlněná nákupní taška Hamilton s kontrastními uchy
Kód: 01683Detailní popis produktu
Módní nákupní taška
Kontrastní velká ucha: 3x65 cm
Kontrastní prošití
Dodávka bez obsahu/dekorace
Kapacita: 10 litrů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barvy: | kombinace barev, neonové |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, Vegan |
| Délka ucha: | dlouhá |
| Hodnota gramáže: | 235 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Typ tašky: | shopper |
| Váha: | 0,13 |
| Země původu: | Čína |
| Styl: | jednoduchý |
| Druh zboží: | tašky |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Délka ucha v cm: | 65 cm |
| Typ ucha: | textilní |
| Rozměry: | 35 x 42 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
