Melírová fleecová nežmolkovací mikina / bunda se stojáčkem
Kód: ST5060Detailní popis produktu
Teplá a sametová flísová tkanina s úpravou proti žmolkům
Půlměsícová vsadka za krkem
Česaná vnitřní úprava
Zpevňovací páska za krkem
Stojáček
Dekorativní ploché švy
Přední díly s kapsou
Zip ve stejné barvě s plastovým jezdcem
Závěsné poutko
Malý štítek s označením velikosti v límci
Štítek péče o produkt v postranním švu
S bočními švy
Běžný střih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | Oranžová, Khaki |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Využití: | outdoor |
| Hodnota gramáže: | 310 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ bundy: | fleecová |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce |
| Typ postavy: | štíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,52 |
| Zapínání: | na zip |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
