Měkké boxy triko Urban Classics s širokým výstřihem 150 g/m
Kód: TB1905Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 50 % bavlna, 50 % viskóza |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna + viskóza |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | bez manžet |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,149 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
