Měkčené tričko Sofspun Fruit of the Loom, 165 g/m
Kód: 61-412-0Detailní popis produktu
| slim-fit | sušička | prát na 40° | 100% bavlna | velikost až do 3XL |
Nechte se hýčkat inovativním materiálem Sofspun®. Vaše touha po nikdy nekončícím pocitu pohodlí se s tímhle tričkem stane skutečností a slušivý komfort si můžete užívat hned v sedmnácti různých barevných provedeních. Vybere si opravdu každý!
STŘIH
Pánské tričko bez potisku s krátkými vsazenými set-in rukávy módního střihu. Průkrčník je lemovaný směsí bavlny a Lycry®, čímž se zajistí výborná tvarová stálost. Tričko se u krku nevytahá ani po mnoha vypráních. K pohodovému nošení přispívá i pásek zpevňující švy na ramenou.
MATERIÁL
Všechna barevná provedení jsou ze 100% měkčené bavlny Sofspun®. V gramáži se liší jenom bílá barva (160 g/m2), u ostatních barev je použita 165 g/m2, což jsou hodnoty, které zajistí dobré odvádění tepla, dostatečnou splývavost a volnost pohybu. Doporučujeme prát při teplotě do 40 °C. Po vyprání můžete tričko sušit v sušičce.
Vlastnosti
Jemnost činí z toho materiálu textilii velmi vhodnou pro potisk, nášivku či jiné způsoby dekorování.
Alternativa
Pokud by vám neseděl tento střih z důvodu úzkého ušití, doporučujeme trička, který mají volnější střih, a to buď středně gramážní tričko Valueweight T Fruit of the Loom nebo tričko Rusell z rovněž měkčené bavlny.
|
S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
| Rozměr přes hrudník v cm | 46 | 48,5 | 53,5 | 59 | 64 | 68,5 | |
| Délka trička v cm | 68,5 | 71 | 73,5 | 76 | 78,5 | 81 |
šířka se měří 1cm pod průramkem
délka se měří od nejvyššího míst na ramínku
tolerance +/- 2,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | dutá pletenina |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, hořčicová, Oranžová, červená, Vínová, červená tmavá, Magenta, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, WRAP |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Složení - šedý melír: | 97 % bavlna, 3 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,15 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 160 g/m |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
