Luxusní oversize crop top tričko Urban Classics se zlatým vzorem
Kód: TB3219Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | se vzorem |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | crop top (do pasu) |
| Váha: | 0,148 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
