Lichotivě střižený top Bella s vykrojenými zády
Kód: 8430Detailní popis produktu
Dobře střižené a skvěle padnoucí tílko je v dámském šatníku naprosto nepostradatelné. Umožní vám odhalit přitažlivé křivky a přitom nepůsobí nijak vyzývavě. Hodí se na sport i k volnočasovým aktivitám.
STŘIH
Sportovní tílko projmutého (slim-fit) střihu s postranními švy, na zádech vykrojené ve stylu "racerback". Kulatý výstřih a dostatečně pevná ramínka zajistí, aby dobře sedělo i při náročnějším pohybu.
MATERIÁL
Na výběr máte ze tří barevných provedení, všechna z materiálu BellaCanvas TriblendT, což je směs 50% polyesteru, 25% bavlny a 25 % viskózy.
VLASTNOSTI
Rychleschnoucí materiál je zároveň prodyšný a především extrémně odolný. Vydrží opakované praní.
Tílko je opatřené oddělitelnými visačkami. Po vyprání ho můžete sušit v sušičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Zelená, zelená tmavá, šedá |
| Barvy: | melír |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester + viskóza |
| Materiál - specifikace: | triblend, žerzej |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,072 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Nikarague |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
