Ležérní dámské tričko s průstřihy na zádech
Kód: LAXDetailní popis produktu
Máte náladu na odvážnější kreace? Co třeba tričko se zajímavě řešenými průstřihy na zádech? Leccos odhalí, ale přesto se v něm můžete volně pohybovat beze strachu, že ukážete příliš mnoho. Unosíte ho zejména v létě k volnočasovému i sportovněji laděnému oblečení.
STŘIH
Dámské tričko s krátkými „spadlými“ rukávy volnějšího (regular-fit) střihu, který působí velmi ležérně. Lodičkový výstřih odhaluje klíční kosti. Model zaujme hlavně dekorativními průstřihy na zadním díle. O jeho tvarovou stálost se postarají dvojité švy na průkrčníku, dolním lemu a rukávech.
MATERIÁL
Na výběr máte ze tří barevných provedení, všechna ze 100% polyesteru „Cotton Touch“, který na dotek připomíná bavlnu.
VLASTNOSTI
Tento materiál v gramáži 140 g/m2 je lehký, příjemný, prodyšný a rychle schne. Tričko je opatřeno oddělitelnými visačkami.
Po vyprání ho můžete vyžehlit, ale vzhledem k charakteru textilie to nejspíš nebude potřeba.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, Magenta, reflexní |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | lodička |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Období: | jaro, léto |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sublimace |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | crop top (do pasu) |
| Váha: | 0,079 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
