Lehounké dámské splývavé triko Bella do pasu
Kód: BL8882Detailní popis produktu
- 125 g/m²
- 65% polyester, 35% vizkóza
- Kulatý výstřih
- Postranní švy
- Krátký střih
- Tear-away štítek pro snadný rebranding
- Střih Relaxed fit
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, růžová, růžová světlá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % viskóza |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 130 g/m (velmi nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 125 g/m |
| Materiál: | polyester + viskóza |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | crop top (do pasu) |
| Váha: | 0,08 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Nikarague |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
