Lehký svetřík Baja s kapucí z měkké French Terry
Kód: PRM22BPDetailní popis produktu
Froté ze směsi bavlny/polyesteru
Kapuce bez podšívky
Dvojité prošití řetízkovým stehem
1×1 žebrování manžet a pasu
Šitá očka
lem u krku z kepru
Přední klokaní kapsa
Štíhlý střih
Americké velikosti, výrobek je o hodně větší
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | červená, modrá, Modrá tmavá, Zelená, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 270 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, klokaní kapsa |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,46 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | svetry |
| Pro koho: | ženy |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
