Lehký batikovaný svetřík nad pupík Urban Classics 240 g/m
Kód: TB3451Detailní popis produktu
Extra casual, extra individual with its super short cut and exciting tie dye pattern this long sleeved top is simply a must-have for your street wear summer collection. The cropped it-piece is without a doubt an absolute eye-catcher! Crew neck and extra wide cuffs round off the exciting design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Magenta, černá |
| Barvy: | batikované |
| Složení: | 100% bavlna |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Hřejivost: | nehřeje |
| Materiál: | bavlna |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Období: | léto |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | bez kapes, crop top (do pasu), volný střih a oversize |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | vysoká postava, plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,725 |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | svetry |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
