Lehké kontrastní raglánové unisex triko Next Level Aparel 145 g/m
Kód: NX3650Detailní popis produktu
Jemný žerzej
100 % česaná kruhově dopřádaná bavlna
Kulatý výstřih
1x1 žebrovaný límec s lemem
Kontrastní raglánové rukávy a olemovaný krk
Postranní švy
Postranní švy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 145 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,122 |
| Země původu: | Nikarague |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
