Lehké dámské sportovní tričko z mikrovlákna s UV ochranou
Kód: VA150Detailní popis produktu
Polyester z mikrovlákna
Lehká váha
Látkový límec
Dvoubehlý dvojitý steh
Šití se čtyřmi nitěmi přes zámek
UPF +50 solární ochrana
Technologie odvádění vlhkosti PURE-Tech ™
Vhodné pro sublimační tisk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, UV ochrana |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá světlá, Tyrkysová, zelená světlá, šedá |
| Barvy: | jednobarevné, pastelové |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Materiál - specifikace: | mikrofleece |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,095 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Kolumbie |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
