Lehká unisex mikina klokanka Next Level s fleecem na rubové straně 250 g/m
Kód: NX9303Detailní popis produktu
1x1 žebrování v pase a na manžetách
Kapuce lemovaná žerzejem
Plochá stahovací šňůrka v přírodním provedení
Přední kapsa
Odtrhávací štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, červená, Fialová, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá tmavá, Khaki, Zelená, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 250 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | fleece, žerzej |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Období: | léto |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,412 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | krátký zip |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
