Lehká fleecová klokanka se zipem a kontrastními šňůrkami 250 g/m
Kód: NX9602Detailní popis produktu
1x1 žebrování v pase a na manžetách
Kapuce lemovaná žerzejem
Plochá stahovací šňůrka v přírodním provedení
Odkrytý zip
Přední kapsy
Odtrhávací štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, Fialová, modrá, Modrá tmavá, Zelená, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 250 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | fleece, žerzej |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ mikiny: | s kapucí a zipem |
| Typ zipu: | kovový |
| Váha: | 0,439 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
