Klokanka v polopřiléhavém střihu s dvouvrstvou kapucí
Kód: KANGOOLDetailní popis produktu
Dvouvrstvá kapuce s odpovídající barevnou stahovací šňůrkou a kovovými očky
Kapsa klokanka
Vsazený rukáv
Elastická manžeta
Polyester na dotek jako bavlna
Polopřiléhavé
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, Oranžová, červená, Magenta, modrá, Modrá tmavá, Zelená, zelená světlá, reflexní, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 100 % polyester |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 290 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | dlouhý volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Období: | jaro, léto, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sublimace, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Váha: | 0,54 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
