Kamuflážové dámské tričko ve slim fit střihu 100% bavlna
Kód: 01187Detailní popis produktu
Poločesaná bavlna tkaná do kruhu
Krátký rukáv
postranní švy
| Velikosti | S | M | L | XL | XXL |
| Rozměr přes hrudník v cm | 41 | 44 | 47 | 50 | 53 |
| Délka trička v cm | 63 | 65 | 67 | 69 | 71 |
Výrobce udává odchylku +/- 1cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | kamufláž |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,103 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
