Hebké tričko One T z organické bavlny s rovnými lemy
Kód: M130Detailní popis produktu
Organická bavlna nebo přechod na organickou bavlnu
Jednoduchý žerzej
Genderově neutrální
Unisex tričko
Raglánové rukávy
Lemování na krku s dvojitým prošitím
Rovný lem
Odtrhávací štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, Vegan |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv, krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,136 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
