Funkční dětské tričko na sport s kontrastními lemy 100% polyester
Kód: ACTION KIDSDetailní popis produktu
Funkční vlákno ze 100% polyesteru s technologií Quick Dry
Sportovní tričko s krátkými rukávy s kontrastem na límečku a manžetách
Páska chránící krk
Látka s rychleschnoucí technologií Quick Dry
Hebké provedení pro zmírnění tření
Lze prát na 60 stupňů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,063 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
